Wynajem i serwis kabin WC (toalet przenośnych)

Ze względu na ciągle rosnące zapotrzebowanie, nasze bogate doświadczenie, profesjonalny i wzorowo utrzymany sprzęt, a także uznanie naszych Klientów, usługa wynajmu i serwisu kabin wc stała się naszą działalnością flagową. Przykładamy się do niej szczególnie starannie i systematycznie w nią inwestujemy ciągle powiększając i unowocześniając nasz tabor transportowy oraz zakupując nowe toalety.


W wielu przypadkach zastosowanie ekologicznych kabin wc stało się wymogiem ustawowym. Często jest również najwygodniejszym sposobem na zapewnienie podstawowych warunków sanitarnych.


transport toalet przenośnych

Nasza przykładowa oferta zawiera usługi w zakresie obsługi sanitarnej:

- zapleczy budów
- plenerowych imprez masowych
- terenów zielonych
- placów zabaw
- zgromadzeń religijnych
- zawodów sportowych
- komisów samochodowych
- parkingów i stacji benzynowych
- cmentarzy
- itp.

Jeśli istnieje taka potrzeba, udostępniamy również i serwisujemy kabiny WC wyposażone w umywalkę. Do Państwa dyspozycji posiadamy również toaletę przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych.


Podczas serwisu przenośnej kabiny WC, nasza obsługa opróżnia zbiornik na fekalia, myje całą kabinę toaletową wodą pod wysokim ciśnieniem, dezynfekuje, ewentualnie naprawia na miejscu drobne uszkodzenia kabiny, zalewa zbiornik specjalną zalewą z środkiem dezynfekująco - zapachowym oraz uzupełnia papier toaletowy. Stosowane środki chemiczne posiadają odpowiednie atesty higieniczne i są produktami przyjaznymi środowisku.

Mając na uwadze nienaganny stan naszego sprzętu, sprawną i wykwalifikowaną obsługę, elastyczność, terminowość i możliwość dotarcia do miejsca wymagającego posiadania odpowiedniego taboru dostawczego, współpracę z nami chętnie podejmują urzędy miast i gmin, ośrodki kultury, firmy i instytucje niepubliczne, organizatorzy eventów, koncertów i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, firmy budowlane, a także klienci indywidualni.

Obsługę sanitarną imprez plenerowych i masowych rozszerzamy o możliwość świadczenia usługi w zakresie utrzymania czystości podczas imprezy, posprzątania terenu po jej zakończeniu, zaopatrzenia w pojemniki na odpady i wywóz odpadów. Doświadczenie w tym zakresie zdobywamy dzięki już wieloletniej pracy przy zabezpieczaniu koncertów, wystaw plenerowych, jarmarków świątecznych i okolicznościowych, zabaw sylwestrowych i zawodów sportowych w Pile i jej okolicach. Zdarzyć się więc może, że zamawiając u nas usługę trafi do Państwa kabina wc, z której korzystały takie gwiazdy estrady jak Electric Light Orchestra, Perfect, czy Lady Pank.

Zapraszamy

KONTAKT TELEFONICZNY

Pogotowie kanalizacyjne 24/h 668 849 820