Zbiórka i odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Coraz bardziej restrykcyjne przepisy prawa dotyczące postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym zakazują mieszania elektrośmieci ze strumieniem zmieszanych odpadów komunalnych. Czyli stanowczo nie można się ich pozbywać wrzucając tego rodzaju odpad do śmietnika lub wywożąc go do pobliskiego lasu.

Aby uniknąć problemu z pozbyciem się starej lodówki, zepsutego telewizora, niepotrzebnego już sprzętu AGD lub zużytych baterii i zasilaczy prosimy o ich przekazanie naszej firmie. W postępowaniu z tego rodzaju odpadem mamy szeroką wiedzę, duże doświadczenie, a co najważniejsze możliwość przekazania go do odpowiedniego zakładu przetwarzania. Do prowadzenia tej działalności posiadamy oczywiście wszelkie wymagane prawem zezwolenia, w świetle których jesteśmy zarejestrowanym przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska oficjalnym Punktem Zbiórki Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Punkt ten mieści się w Pile przy ul. Rodła 20, a czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 14.30. Przyjęcie tego odpadu jest nieodpłatne. W przypadku braku możliwości dowiezienia do nas sprzętu wielkogabarytowego (lodówki, pralki, itp.) świadczymy usługi jego transportu.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości w temacie kwalifikacji danego rodzaju sprzętu i sposobu z nim postępowania, prosimy o zwrócenie się do nas z pytaniem. Nasz specjalista w tej branży udzieli odpowiedzi. Firmom przekazującym nam swój zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pomagamy w sporządzeniu dokumentacji przekazania odpadu.

Pamiętajmy! Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, w przypadku niewłaściwego z nim postępowania, jest bardzo szkodliwy dla naszego środowiska. Wspólnie możemy właściwie zadbać o nasze otoczenie i zdrowie.

KONTAKT TELEFONICZNY

Pogotowie kanalizacyjne 24/h 668 849 820