Wywóz nieczystości płynnych

Choć wywóz i transport nieczystości płynnych to usługa specyficzna, a jej meritum sprawy do pachnących nie należy, usługą tą zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie.

Do Państwa dyspozycji posiadamy niezawodny specjalistyczny sprzęt asenizacyjny niezbędny do opróżniania szamb oraz innych zbiorników bezodpływowych, który skutecznie pozwala na profesjonalne wykonanie zlecenia wszystkich potrzebujących: firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Dojedziemy również, specjalnie do tego przygotowanym pojazdem, do zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe zlokalizowanych na terenie ogródków działkowych.

Podpisana z nami umowa gwarantuje spełnienie obowiązujących w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych wymogów prawa, których my starannie przestrzegamy. Zezwolenia na działalność w tym zakresie posiadamy na terenie miasta Piły i okolicznych gmin, a nieczystości przekazywane są do odpowiednich stacji zlewczych.

Posiadanie zezwolenia na transport różnego rodzaju odpadów oraz odpowiedniego sprzętu umożliwia nam również podejmowanie współpracy z wieloma firmami, które liczą na fachowość wykonawcy zlecenia.

Chętnie przyjmiemy również Państwa zlecenie i sprawnie je zrealizujemy.

Nasz tabor:

KONTAKT TELEFONICZNY

Pogotowie kanalizacyjne 24/h 668 849 820