Wywóz gruzu i innych odpadów

Naszej firmie mogą zlecić Państwo wywóz odpadów z budowy, remontów i demontażu obiektów oraz infrastruktury drogowej oraz zmieszanych odpadów komunalnych. Jako jedna z niewielu firm na rynku lokalnym oferujemy również odbiór odpadowej papy. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje również możliwość zlecenia nam przekazania do dalszego zagospodarowania odpadów innego rodzaju.

Usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, w tym remontowych i budowlanych. Naszym rejonem działalności w tym zakresie jest głównie miasto Piła oraz wszystkie gminy należące do Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”. Wpis do ewidencji działalności regulowanej pozwala nam również na świadczenie tych usług na terenie gm. Szydłowo, miasta i gminy Trzcianka, miasta Czarnków i miasta Chodzież.

Posiadamy niezawodny tabor transportowy. Cechuje nas szybka realizacja zleceń, a nasza elastyczność pozwala dopasować się do wymagań Klienta.

W zależności od ilości odpadów przeznaczonych do wywozu i przekazania do odpowiedniej instalacji oferujemy kontenery o różnej pojemności:

Typu mulda o pojemności 2 i 2,5 m³

Typu KP otwarty lub zamknięty z klapami o pojemności 7 m³


Typu KP otwarty o pojemności 15 m³

a w przypadku dużej ilości odpadów kontener o pojemności 33 m³


KONTAKT TELEFONICZNY

Pogotowie kanalizacyjne 24/h 668 849 820